Меси и Суарес, Аржентина - Уругвай

Меси вкара в последната минута за 2:2 – ВИДЕО

Лионел Меси се разписа във втори пореден мач на Аржентина. След като вкара на Бразилия, той реализира и срещу другия голям съперник в Южна Америка – Уругвай. Той се разписа в добавеното време за 2:2 в контролата в Тел Авив.

Единсон Кавани откри за Уругвай през първото полувреме. Серхио Агуеро изравни – 1:1 в 63-ата минута. Той се възползва от отлично центриране на Меси от пряк свободен удар.

Само пет минути по-късно обаче Луис Суарес отново изведе селесте напред. Той вкара директно от пряк свободен удар. Естебан Андрада успя да уцели посоката, но не и да извади шута му.

Аржентина бе на път да загуби, но в самия край Мартин Касерес игра с ръка в наказателното поле. А от отсъдената дузпа Меси с лекота вкара за 2:2.