Цървена звезда - Милан

Цървена звезда спря Милан с човек по-малко

Цървена звезда измъкна 2:2 в домакинството си на Милан в елиминациите на Лига Европа. Сръбският тим вкара втория си гол с човек по-малко.

Златан Ибрахимович гледа от резервната скамейка за гостите. Вместо него игра Марио Манджукич, но не впечатли особено. Панков си вкара автогол в края на първата част за 0:1. Канда изравни от дузпа в началото на втората част. След час игра реферът отсъди нова дузпа, този път в полза на Милан.

13 минути преди края задачата на Цървена звезда стана още по-сложна – Роджич получи червен картон. Сърбите обаче изравниха чрез Павков в третата минута на добавеното време.

Голово шоу между Йънг Бойс и Леверкузен

В най-лудият мач тази вечер Йънг Бойс победи Байер Леверкузен с 4:3. Швейцарския тим, който беше в една група с ЦСКА-София, поведе набързо с 3:0. Фаснахт вкара за 1:0 още в третата минута, после се разписаха Сибачу и Елиа. Гостите обаче докараха нещата до 3:3 само до средата на второто полувреме. Патрик Шик вкара два пъти за три минути веднага след паузата. После Диаби изравни. Леверкузен обаче не успя да види щастливия край – швейцарците стигнаха до четвърти гол в 89-ата минута чрез Сибачу.