Златан и Галакси останаха извън плейофите на МЛС – ВИДЕО

Златан Ибрахимович и неговият Лос Анджелис Галакси не се класираха за плейофите на МЛС. Шведската звезда и компания трябваше да спечелят последния си мач от редовния сезон, за да вземат осмата позиция на Запад. Те обаче загубиха от Хюстън с 2:3, въпреки че водеха с 2:0 на почивката.

Ола Камара вкара два гола за Галакси в първите 30 минути. Мауро Минотас обаче завърши обрата за Хюстън 10 минути преди края на двубоя.

Златан завършва сезона с 22 гола

Златан Ибрахимович

Ибрахимович записа 22 гола в дебютния си сезон в МЛС, като между тях имаше няколко великолепни изпълнения. Но със сигурност ще е разочарован от крайния резултат.

Уейн Рууни ще се бори за титлата

Уейн Рууни и неговият ДиСи Юнайтед направиха 0:0 с Чикаго Файър. Така те завършиха четвърти на Изток и ще са домакини в първия кръг на плейофите.

Най-добрият отбор през редовния сезон бе Ню Йорк Ред Булс.