Златан Ибрахимович вкара първи хеттрик в МЛС

Златан Ибрахимович реализира първия си хеттрик в Мейджър Лийг Сокър. Шведската звезда се разписа на три пъти в двубоя на Лос Анджелис Галакси срещу Орландо Сити.

Галакси спечели мача с 4:3, като четвъртото попадение за тима бе дело на Джовани Дос Сантос, дошло след асистенция на Ибра. И трите попадения за нападателя бяха вкарани през второто полувреме, при това само за 24 минути.

Златан Ибрахимович

15 гола в 17 мача за Златан

Ибрахимович има общо 15 гола в 17 мача с екипа на американския тим. Галакси е трети в Западната конференция и изостава от лидера Далас със седем точки. Отборът на шведа обаче е в серия от девет поредни срещи без поражение. 36-годишният скандинавец подписа с Галакси в края на март и още в дебюта си реализира красив гол.