Златан Ибрахимович, Ибра

Златан вкара два гола за Галакси – ВИДЕО

Златан Ибрахимович вкара и двата гола за ЛА Галакси при победата с 2:0 над Торонто. Това бе първи домакински успех за Галакси след три загуби на собствен терен.

Ибра вкара своите голове номер 12 и 13 за сезона. Освен това той игра със сбъркано име на гърба си. На фланелката му пишеше IRBAHIMOVIC вместо IBRAHIMOVIC.

Златан със сбъркано име

Първото попадение падна в 75-а минута, след като Златан засече центриране на Ефраин Алварес. Това бе първият мач на 17-годишният Алварес като титуляр. Втория гол бе отбелязан в 89-а минута. Асистенцията за него бе на Емил Куейо – първа в кариерата му.

„След почивката увеличихме скоростта. Започнахме да пресираме по-рано, да печелим топката по-бързо. Това доведе до головете“, обясни шведът.