Уотфорд - Манчестър Юнайтед
Снимка: twitter.com/watfordfc

Уотфорд сипа нова доза мизерия на Юнайтед

Уотфорд сипа нова доза мизерия на изстрадалия тим на Манчестър Юнайтед. Стършелите вкараха четири гола на червените дяволи и взеха втора победа с Клаудио Раниери. Юнайтед пък записа трета загуба в последните си пет срещи и пета в последните седем. В този период тимът от Манчестър взе точки единственото срещу Евертън и Тотнъм.

Първото полувреме беше истинки кошмар за тима на Оле Гунар Солскяер. Уотфорд пропусна дузпа, но все пак стигна до гол чрез Джошуа Кинг в 28-ата минута. В края на полувреме Исмайла Сар все пак направи 2:0. Именно той изпусна дузпата в началото. Всъщност Де Хеа спаси две дузпи, като едната беше пребита. Във втория случай Фемениа вкара добавката, но попадението беше отменено.

Дони Ван Де Беек намали пасива на гостите в 50-ата минута. Той влезе в игра на почивката на мястото на Мактоминей. В 69-ата обаче Хари Магуайър получи червен картон и остави Юнайтед с 10 души. Той беше получил първия си жълт картон само седем минути по-рано. Въпреки това малко по-късно Роналдо прати топката в мрежата. Оказа се обаче, че португалецът в бил в засада.

Домакините завършиха разгрома в добавеното време. Тогава се разписаха Жоао Педро и Еманюел Денис.

Уотфорд събра 13 точки и се доближи само на четири от Манчестър Юнайтед.

Третият Уест Хем също загуби – 0:1 от Уулвс. Вълците сложиха край на серията от четири поредни успеха на чуковете. Единственият гол вкара Раул Хименес след час игра.