Владинова

Владинова седма след първите два уреда

Невяна Владинова заема седмо място след изиграването на първите два уреда в квалификациите на индивидуалния многобой в турнира по художествена гимнастика на Олимпийските игри в Рио де Жанейро. Грацията ни се представи на много високо ниво на обръч и топка и се нарежда на временното седмо място в класирането. Общо 26 гимнастичките участват в квалификациите, а първите 10 от тях ще се класират за финала в многобоя, който е в събота.

Владинова изигра първото си съчетание без грешка и получи оценка от 17.666 т. След това тя игра на топка и също показа отлично своята програма, за което беше оценена със 17.700 точки. Така до момента Владинова има сбор от 35.366 точки.

Мамун води във временното класиране

Лидер след първите два уреда е рускинята Маргарита Мамун със сбор от 37.833 точки. Тя получи 19.000 точки на топка и 18.833 точки на обръч. Втора е Анна Ризатдинова от Украйна с 36.966 точки. Трикратната световна шампионка Яна Кудрявцева от Русия допусна грешки в изпълненията си и за момента е трета със сбор от 36.782 точки.