Верона - Ювентус
Снимка: twitter.com/hellasveronafc

Верона надви Ювентус и го прати девети – ВИДЕО

Верона прати Ювентус на девето място в класирането, след като го победи с 2:1. Загубата е втора поредна за бианкорените и четвърта през сезона.

Верона поведе с два бързи гола само за три минути. Джовани Симеоне вкара в 11-ата и 14-ата минута за 2:0. Синът на Диего Симеоне само преди седмица вкара четири пъти във вратата на Лацио. Той има общо седем попадения в 11 кръга.

Паоло Дибала след това удари греда за Ювентус, но гостите бяха далеч от истината. Тимът на Масимилиано Алегри имаше само четири точни удара в двубоя. При третия от тях Маккени вкара за 2:1 десет минути преди края. Юве обаче нямаше сили за нищо повече.

Бианконерите остават девети с 15 точки, колкото има и Верона. Лидери с по 28 точки са Наполи и Милан. Наполи гостува на Салернитана в местно дерби в неделя. Милан пък играе с четвъртия Рома.