Ливърпул - Уулвърхемптън
Снимка: twitter.com/lfc?lang=bg

Уулвърхемптън ще преиграва с Ливърпул за ФА Къп

Ливърпул и Уулвърхемптън ще преиграват мача си от четвъртия кръг за ФА Къп. Те направиха 2:2 на „Анфийлд“ и ще имат нов мач на „Молиню“. Преиграването със сигурност ще ядоса мениджъра на Ливърпул Юрген Клоп. Той се оплака в петък точно от това.

Дебют за червените записа новото попълнение Коди Гакпо. Той можеше да се разпише в началото, но Матия Шаркич спаси. В 26-ата минута ужасяваща грешка на Алисон доведе до 0:1 Вратарят на мърисайдци подари топката на Гонсало Гуедеш и той вкара отблизо. Дарвин Нуньес изравни в края на полувремето.

В началото на втората част Мохамед Салах направи 2:1, но в 66-ата минута Хуан Хи-Чан вкара за 2:1. После Уулвърхемптън вкара още веднъж – чрез Тоти. Попадението обаче беше отменено от ВАР заради засада по-рано в атаката.