Уулвърхемптън - Палас

Уулвърхемптън се изравни с лидерите след 2:0 над Палас

Уулвърхемптън надви Кристъл Палас с 2:0 в първа среща от седмия кръг на английската Висша лига. Така вълците се изравниха по точки с лидерите Евертън и Ливърпул. Всичките имат по 13 точки.

Вълците предрешиха спора на „Молиню“ с два гола през първото полувреме. Дебютантън Раян Аит Нури откри в 18-та минута. Тийнейджърът стана най-младият французин с гол във Висшата лига. Той е едва на 19 години и дойде под наем от Анже.

В средата на първата част Даниел Поденс засече подаване на Педро Нето, за да вкара за 2:0 в полза на Уулвърхемптън.

Тимът на Рой Ходжсън имаше шансове след почивката, но не успя да се разпише. Освен това орлите завършиха двубоя с човек по-малко. Капитанът Лука Миливойевич получи директен червен картон след опасно влизане в глезена на Жоао Моутиньо.