Манчестър Юнайтед - Брентфорд
Снимка: twitter.com/ManUtd

Юнайтед би в последното домакинство на Рангник

Манчестър Юнайтед записа най-голяма си победа под ръководството на Ралф Рангник – 3:0 над Брентфорд. Успехът запазва минималните надежди на червените дяволи за място в Топ 4. Брентфорд пък все още чака за математичски сигурно оцеляване във Висшата лига.

Бруно Фернандеш откри още в деветата минута. След почивката Кристиано Роналдо вкара за 2:0 от дузпа в 61-ата минута. Десет по-късно Рафаел Варан покачи на 3:0. Това беше първо попадение за него с екипа на Юнайтед. До края още един гол на Кристиано Роналдо беше отменен заради засада. Така португалецът остава с 18 гола – четири зад лидера Мохамед Салах.

Мачът беше последно домакинство на Рангник начело на червените дяволи. В двете срещи до края на сезона тимът играе извън „Олд Трафорд“. Това беше и последен шанс за феновете да видят Хуан Мата. Той започна като титуляр и направи силен мач.