ЦСКА-София

ЦСКА-София вкара четири гола на Витоша – ВИДЕО

ЦСКА-София победи последния в класирането Витоша Бистрица с 4:0 в мач от 12-и кръг на efbet Лига. Двубоят се игра на стадион „Българска армия“ пред около 2 000 зрители.

Червените решиха спора още през първото полувреме, в което вкараха три гола на съперника си. Тони Уот откри още в четвъртата минута, а в 19-ата Раул Албентоса с глава покачи на 2:0. Третият гол през първата част падна в 39-ата минута. Негов автор стана Кристиян Малинов.

След почивката домакините вкараха още един гол. Той бе дело на влезлия като резерва Евандро в 74-ата минута.

ЦСКА-София след Петрович

За червените това е най-изразителната победа през новия шампионат. И първа след раздялата с треньора Люпко Петрович. С актив от 22 точки клубът заема четвърта позиция в класирането. Витоша остава на дъното със само три точки.