ЦСКА-София

ЦСКА-София завърши годината с разгром над Дунав

ЦСКА-София завърши годината с разгромен успех – 4:0 над Дунав Русе в двубой от 20-ия кръг на efbet Лига. Червените записаха нулеви равенства в последните си два мача и гонеха задължителен успех срещу русенци.

Резултатът на стадион „Българска армия“ бе откри от Тиаго в 31-та минута. След паузата футболистите на Дунав постепенно отпаднаха физически и допуснаха нови три гола. Между 59-та и 73-та минути Али Соу, Греъм Кери и Рубен Пинто се разписаха във вратата на гостите. Най-красив бе голът на португалеца, дошъл след хубав индивидуален пробив.

Това бе първи успех за ЦСКА-София над този съперник през сезона – в Русе мачът завърши 1:1. Футболистите на Милош Крушчич имат 39 точки и са на четвърта позиция. Дунав остава на 11-то място със 17 точки.