Бодьо/Глимт - ЦСКА-София
Снимка: cska.bg

ЦСКА-София падна в Норвегия при -7 градуса

ЦСКА-София падна с 0:2 в гостуването си Бодьо/Глимт и записа четвърта загуба в Лигата на конференциите. Двубоят се игра при температура от -7 градуса.

Червените са последни в групата си с една точка и голова разлика 1:10. Норвежците са лидер с 11 точки. Втори е Рома с 10, след като разби Зоря Луганск с 4:0. Бодьо/Глимт и Рома се класираха за елиминациите. В последния си мач българският тим приема Рома, а Зоря – норвежците.

Северняците тотално доминираха през първото полувреме и стигнаха до гол в средата му. Разписа се Сондре Фет в 25-ата минута. Бодьо/Глимт отправи общо 9 удара през първото полувреме.

След паузата ЦСКА-София игра по-добре и имаше шансове да изравни. На два пъти обаче Жорди Кайседо пропусна. В 85-ата минута Ола Солбакен центрира и Ботхайм засече топката за 0:2. После норвежците удариха и греда.