ЦСКА-София - Черно море

ЦСКА-София падна лошо на „Армията“

ЦСКА-София записа трети пореден мач без победа. След двете ремита обаче днес червените катастрофираха с 1:3 срещу Черно море на свой терен. Два гола за варненци вкара Родриго, Исмаил Иса добави още един. Тони Уот откри своята сметка за домакините. Това обаче бе малко утешение за феновете, които в края скандираха за оставки.

С победата Черно море излезе първи в класирането на efbet Лига. Варненци имат шест точки от два кръга. Червените пък са само с една – ремито с Етър (2:2) в първия кръг.

Домакините започнаха по-силно и изпуснаха няколко добри възможности да открият резултата. Двете най-чисти обаче бяха пропиляни от Али Соу. После дойдоха минутите на Черно море. Иса вкара за 0:1, след като бе изведен отлично от Родриго. Грешка допусна и Нуно Томаш, финтиран по най-елементарния начин от Иса. Това се случи в 23-а минута. В 37-а Иса стреля, а Стойчо Атанасов игра с ръка. Дузпа, която Родриго вкара за 0:2.

ЦСКА-София натисна след почивката. Дюлгеров обаче спаси два удара на Евандро. В 60-та минута нова грешка в защита доведе до трети гол за Черно море. Попов излъга Тиаго, Иса – Чорбаджийски и Жеферсон. Топката стигна до Родриго, който се разписа за 0:3.

Пет минути по-късно Уот влезе в игра и в 74-а вкара дебютния си гол в елита. Гостите дори останаха с човек по-малко в края, но и това не помогна на червените.