ЦСКА-София
Снимка: facebook.com/cskasofiaofficial

ЦСКА-София наказа Осиек в мач с шест гола

ЦСКА-София победи Осиек с 4:2 в първия мач от третия предварителен кръг в Лигата на конференциите. Червените играха силно в атака и слабо в защита. Мачът можеше да бъде решен още в София, но вместо това хърватите получиха шанс.

Съставът на Стойчо Младенов нанесе своя удар в края на първата част. Товага точни бяха Брадли Мазику (30), Греъм Кери (39) и Жорди Кайседо (42). Между тези попадения домакините си вкараха автогол, дело на Иван Турицов, за 2:1.

Георги Йомов покачи на 4:1 в 74-ата минута. Той трябваше да е резерва, но Баи получи контузия на разгрявката и Йомов започна като титуляр. В добавеното време Валентин Антов си вкара автогол за 4:2. Вина за този гол имаше и вратарят Бусато. Малко преди това той пак сбърка, но Амер Хирош не вкара на празна врата.

Реваншът е на 12 август. Ако ЦСКА-София продължи, ще играе с победителя между ТНС и Виктория Пилзен.