ЦСКА-София
Снимка: cska.bg

ЦСКА-София надви трудно Септември с 1:0

ЦСКА-София постигна четвърта победа в пет мача в елита – 1:0 над Септември. Голът вкара резервата Браян Морено. Той влезе на почивката и се разписа в 59-ата минута. С успеха червените събраха 13 точки – една по-малко от лидера ЦСКА 1948. Септември остава близо до дъното с четири точки.

Треньорът на ЦСКА-София Саша Илич направи много промени в тима си заради мача с Базел. Двата тима се срещат в четвъртък в плейоф за групите на Лигата на конференциите.

През първото полувреме мачът беше равностоен и червените рядко затрудняваха съперника. След почивката домакините се разтичаха и започнаха да нападат по-опасно. Точно при една такава атака Лазар Туфегджич изведе Морено и той вкара гола.

„Беше много труден мач. Ако не си агресивен, можеш да имаш сериозни проблеми.  Имам 25 качествени футболисти. Трябва да ги сменяме, защото играем на всеки три дни. Искам да похваля цялата отбранителна линия, начело с Митко Евтимов, който за първи път беше титуляр“, коментира Илич.