ЦСКА-София

ЦСКА-София капитулира срещу Царско село – ВИДЕО

ЦСКА-София допусна четвърта загуба през сезона и първа от октомври насам, след като отстъпи на Царско село с 1:2. Двубоят от 23-ия кръг на efbet Лига се игра на стадиона в Бистрица. Той бе изгледан от Гриша Ганчев, който със сигурност няма как да бъде доволен.

Царско село игра като равен с равен срещу далеч по-претенциозния си съперник. Футболистите на Никола Спасов откриха резултата още в 6-та минута. Тогава Андерсон Кордейро се възползва от разбъркване пред наказателното поле и с шут по земя от 18 метра вкара за 1:0. Последва отлично спасяване на Пласид след удар на Али Соу, отбил се и в страничната греда.

ЦСКА-София все пак изравни в 20-та минута чрез Стефано Белтраме. Джеси надбяга Даскалов на крилото и намери италианеца в наказателното поле. Неговият изстрел бе блокиран от вратаря, но топката рикошира в лицето на италианеца и се озова в мрежата. Така той се разписа във втори пореден мач,

В 40-ата минута Джеси проби отдясно и върна към Соу, таранът отправи диагонален изстрел, който излезе покрай дясната греда. В ответната атака Царско село отново поведе. Домакините разиграха отляво, центрирането уж бе избито от бранител, но топката попадна на крака на Дилан Бахамбула, който от въздуха извън наказателното поле я прати красиво във вратата – 2:1.

През второто полувреме Милош Крушчич вкара новото попълнение Върнан Анита, Томи Юрич и Евандро. И това обаче не помогна на червените.