ЦСКА-София - Царско село

ЦСКА-София излъга Царско село с пореден късен гол

Пореден късен гол този сезон помогна на ЦСКА-София да победи Царско село с 1:0 в 11-и кръг. Юнус Санкаре се разписа в 90-ата минута след асистенция на Али Соу. Това е първи успех за червените в първенството от шест мача насам.

Веднага след гола Царско село можеше да изравни, но Тома Ушагелов пропусна от чиста позиция. Реян Даскалов пък получи червен картон след мача заради претенциите си, че преди отбелязването на гола на ЦСКА-София Греъм Кери е играл с ръка.

Любослав Пенев не беше на скамейката на Царско село, тъй като според неофициални информации страда от вирусно заболяване. На негово място беше треньорът на вратарите Йордан Йорданов. В по-голямата част от мача гостите се представиха отлично и не отстъпваха на съперника си.

С успеха ЦСКА-София събра 19 точки. Лидер в първенството е Локомотив Пловдив с 23 точки.