ЦСКА-София - Черно море
Снимка: chernomorepfc.bg

ЦСКА-София би Черно море за купата – ВИДЕО

ЦСКА-София надигра Черно море с 3:1 и се класира за четвъртфиналите на турнира за Купата на България. Червените нямаха никакви затруднения с тима на Илиан Илиев.

19-годишният ганаец Бисмарк Чарлс даде преднина на домакините в десетата минута. Той се възползвайки се по най-добрия начин от груба грешка на вратаря Иван Дюлгеров. Бисмарк Чарлс бе в основата и на втория гол на ЦСКА. Той изработи дузпа в 39-ата минута, реализирана от Георги Йомов.

Йомов се разписа за 3:0 в 49-ата минута, като асистенцията беше на Мазику. Черно море върна един гол в 61-ата минута, когато Даниел Димов бе точен с глава. ЦСКА-София обаче не позволи други опасности пред вратата си.

Утре са още няколко мача: Ботев Пловдив – ЦСКА 1948, Царско село – Лудогорец и Левски – Берое.