ЦСКА-София - Берое
Снимка: beroe.bg

ЦСКА-София би Берое в грозен мач, Стоичков гледа – ВИДЕО

ЦСКА-София победи трудно Берое с 1:0 в 25-я кръг на efbet лига. На трибуните на стадион „Българска армия“ бяха собствениците на клуба Гриша Ганчев и Христо Стоичков.

Двубоят беше груб и грозен. Реферът Ивайло Стоянов показа 6 жълти и 2 червени картона. В 62-ата минута той изгони треньора на червените Стойчо Младенов заради реплики. Девет минути преди края Карло Мухар беше изгонен с директен червен картон. Той извърши брутално нарушение срещу Давиде Мариани.

В герой за ЦСКА-София за пореден път през сезона се превърна Жорди Кайседо. Той вкара гола в 53-ата минута, когато засече центриране на Иван Турицов. Кайседо се разписа още веднъж малко по-късно. Попадението обаче беше отменено заради засада.

С трите точки червените си осигуриха второто място за плейофите. Те имат 52 точки и са недостижими за Ботев Пловдив. Берое пък загуби шансове да влезе в първата шестица за плейофите и ще играе във втората осмица.