ЦСКА-София - Арда
Снимка: facebook.com/cskasofiaofficial

ЦСКА-София се измъчи за 2:1 над Арда – ВИДЕО

ЦСКА-София победи трудно с 2:1 Арда в 15-ия кръг на efbet лига. Тимът на Стойчо Младенов направи слабо първо полувреме, но обърна сините след почивката. Треньорът пък беше видимо ядосан от представянето на отбора. Все пак червените се доближиха на четири точки от лидера Лудогорец.

Арда поведе с гол на Милен Желев още във втората минута. И то в дебюта на Славко Матич начело на състава от Кърджали.

След почивката ЦСКА-София обърна мача с попадения на Жорди Кайседо и Брадли Мазику. За това помогна и влизането на Федерико Варела и Амос Юга. Изравнителният гол падна в 54-ата минута, победният – в 79-ата.

„Такова поведение е непристойно за отбор като ЦСКА. Ако това продължи, ще падат глави. Трябва да забравят такова скандално първо полувреме. Кой го е очаквал? Бяха подготвени по най-добрия начин по време на паузата за националните отбори. Тогава получиха и почивка“, каза Стойчо Младенов.