ЦСКА-София - Ботев Враца
Снимка: БГНЕС

ЦСКА-София не сбърка срещу Ботев Враца – ВИДЕО

ЦСКА-София победи Ботев Враца с 2:1 на стадион „Българска армия“ в 16-и кръг на efbet Лига. Червените можеха да спечелят с по-убедителен резултат, но вратарят на гостите Красимир Костов се отличи на няколко пъти с добри спасявания.

Домакините натиснаха още от старта и заслужено поведоха в 17-ата минута. Тогава защитникът на Ботев Венцислав Керчев си вкара автогол. В 58-ата минута Али Соу удвои преднината на червените. Даниел Генов се разписа за врачани в 63-ата минута след грешка на вратаря Густаво Бусато. Гостите обаче нямаха много положения, за да изравнят.

ЦСКА-София с актив от 30 точки се изравни с втория в класирането Локомотив Пловдив. Тимът на Бруно Акрапович записа пета поредна победа. В следващия си мач червените играят с Левски. Двубоят е в петък на Националния стадион „Васил Левски“.