Витоша - ЦСКА-София
Снимка: cska.bg

ЦСКА-София се измъчи за 1:0 в Бистрица

ЦСКА-София постигна труден успех при гостуването си на Витоша Бистрица с 1:0. Единственото попадение за тима на Милош Крушчич реализира бразилецът Евандро в 85-та минута. Той засече с глава центриране на Греъм Кери.

Червените не показаха нищо особено, макар че отправиха девет точни удара във вратата на Николай Кръстев. Кръстев дори спаси и дузпа, изпълнена от Али Соу в 25-ата минута. Витоша пък нямаше нито един точен удар във вратата на Густаво Бусато.

С победата ЦСКА-София се изравни на втората позиция в подреждането с Локомотив Пловдив. И двата тима изостават от лидера и шампион Лудогорец с девет точки. Разградчани имат и мач по-малко. Витоша остава последен с едва шест точки.

По-рано през деня Ботев Пловдив загуби изненадващо от Ботев Враца у дома с 0:1. В друг мач Дунав и Арда направиха 0:0.