Черно море - ЦСКА-София

ЦСКА-София измъкна късен успех във Варна

ЦСКА-София победи Черно море с 2:0 като гост в 15-ия кръг на efbet Лига. Червените стигнаха до успеха след два гола в последните минути. Те бяха дело на резервата Кристиян Малинов и Али Соу. Първо българският национал се разписа в 88-та минута. Две по-късно гамбийският нападател оформи и крайния резултат със седмия си гол през сезона.

Двубоят на стадион „Тича“ предложи както винаги много битка, но головите ситуации бяха малко. В самия край на първата част Рубен Пинто нацели гредата след шут от далечна дистанция. Мачът вървеше към нулево реми, когато появилият се минути по-рано Малинов отбеляза за гостите. В добавеното време Соу повтори упражнението.

Така ЦСКА-София си върна на Черно море за загубата в началото на сезона с 1:3. В класирането столичани имат 28 точки и са четвърти място, докато моряците са шести с 21.