замразяване Народно събрание депутати райони Борисов Симеонов Марешки

ЦИК обяви депутатите: Бойко Борисов, Стефан Данаилов, Валери Симеонов и Веселин Марешки ще трябва да избират

Централната избирателна комисия обявяви избраните народни представители в Четиридесет и четвъртото Народно събрание.

Решението можете да видите тук https://www.cik.bg/bg/decisions/4686/2017-03-31

Кандидатите за народни представители, избрани в два многомандатни изборни района, са длъжни в еднодневен срок от узнаването писмено да заявят в ЦИК в коя листа желаят да останат избрани.

Заявлението трябва да е в писмена форма и саморъчно подписано.

Лидерът на ПП ГЕРБ трябва да избира между Пловдив и София. Владислав Горанов между Силистра и София, Теменужка Петкова между Търговище и София.

Томислав Дончев ще трява да направи избор межжду родния си Габрово и столицата, а Цветан Цветанов между Благоевград и Велико Търново.

Любимецът на българите Стефан Данаилов трябва да вземе решение между Варна и София, а лидерът на НФСБ Валери Симеонов между Бургас и столицата. Дилемата за депутата от ДПС Делян Пеевски се свежда до Пазаджик и Велинград, а Веселин Марешки, лидер на Воля избира между Варна и София.

В случай, че кандидатът не подаде писмено заявление в срок, ЦИК го обявява за избран за народен представител от изборния район, в който първо е регистриран за кандидат за народен представител. Поредността се определя от датата и часа на публикуване на интернет страницата на районната избирателна комисия на решението на РИК за регистрация на съответната кандидатска листа.

Ето и пълен списък на новите депутати:
Първи изборен район – Благоевградски
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Цветан Генчев Цветанов
2Александър Димитров Манолев
3Стефан Апостолов Апостолов
4Георги Запрев Динев
5Даниела Владимирова Савеклиева
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Тома Николов Томов
2Богдан Емилов Боцев
3Николай Кръстев Бошкилов
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Атанас Славчев Стоянов
Движение за права и свободи – ДПС
1Делян Славчев Пеевски
2Елхан Мехмедов Кълков
Втори изборен район – Бургаски
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Ивелина Веселинова Василева
2Ася Атанасова Пеева
3Диана Димова Саватева
4Димитър Бойчев Петров
5Диана Иванова Йорданова
6Жечо Дончев Станков
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Петър Георгиев Кънев
2Димитър Стоянов Стоянов
3Николай Асенов Тишев
4Тодор Байчев Байчев
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Валери Симеонов Симеонов
2Христиан Радев Митев
Движение за права и свободи – ДПС
1Камен Костов Костадинов
2Ангел Илиев Исаев
Трети изборен район – Варненски
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Лиляна Павлова Николова
2Таня Тодорова Петрова
3Павел Алексеев Христов
4Красен Кирилов Кралев
5Стоян Христов Пасев
6Нели Рускова Петрова
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Стефан Ламбов Данаилов
2Иван Димов Иванов
3Анелия Димитрова Клисарова
4Георги Димитров Андреев
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Валентин Кирилов Касабов
2Николай Веселинов Александров
Движение за права и свободи – ДПС
1Ерджан Себайтин Ебатин
ВОЛЯ
1Веселин Найденов Марешки
2Симеон Георгиев Найденов
Четвърти изборен район – Великотърновски
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Цветан Генчев Цветанов
2Клавдия Георгиева Григорова-Ганчева
3Станислава Красимирова Стоянова
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Весела Николаева Лечева
2Явор Руменов Божанков
3Валентин Георгиев Ламбев
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Милен Василев Михов
Движение за права и свободи – ДПС
1Камен Костов Костадинов
Пети изборен район – Видински
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Владимир Цветанов Тошев
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Филип Стефанов Попов
2Цветан Борисов Топчиев
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Росен Живков Иванов
Шести изборен район – Врачански
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Петя Цветанова Аврамова
2Красен Георгиев Кръстев
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Иван Киров Генов
2Николай Георгиев Иванов
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Красимир Илиев Богданов
ВОЛЯ
1Слави Дичев Нецов
Седми изборен район – Габровски
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Томислав Пейков Дончев
2Николай Цветанов Сираков
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Кирил Николаев Добрев
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Борис Вангелов Борисов
Осми изборен район – Добрички
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Пламен Иванов Манушев
2Живко Иванов Мартинов
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Красимир Христов Янков
2Даниел Петков Йорданов
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Йордан Илиев Йорданов
Движение за права и свободи – ДПС
1Хасан Ахмед Адемов
Девети изборен район – Кърджалийски
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Цвета Вълчева Караянчева
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Александър Тихомиров Симов
Движение за права и свободи – ДПС
1Мустафа Сали Карадайъ
2Адлен Шукри Шевкед
3Ерол Осман Мехмед
Десети изборен район – Кюстендилски
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Кирил Боянов Калфин
2Ивайло Любенов Константинов
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Валери Мирчев Жаблянов
2Иван Тодоров Ибришимов
Единадесети изборен район – Ловешки
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Николай Нанков Нанков
2Иван Николов Миховски
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Милко Недялков Недялков
2Валентина Александрова Найденова
Движение за права и свободи – ДПС
1Джейхан Хасанов Ибрямов
Дванадесети изборен район – Монтана
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Дилян Станимиров Димитров
2Ирена Методиева Димова
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Атанас Петров Костадинов
2Илиян Ангелов Тимчев
Движение за права и свободи – ДПС
1Димитър Иванов Аврамов
Тринадесети изборен район – Пазарджишки
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Екатерина Спасова Гечева-Захариева
2Димитър Иванов Гечев
3Даниела Димитрова Малешкова
4Десислава Ангелова Тодорова
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Славчо Георгиев Велков
2Йордан Стоянов Младенов
3Надя Спасова Клисурска-Жекова
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Станислав Тодоров Станилов
Движение за права и свободи – ДПС
1Делян Славчев Пеевски
Четиринадесети изборен район – Пернишки
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Красимир Любомиров Велчев
2Александър Петров Александров
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Станислав Иванов Владимиров
2Любомир Бойков Бонев
Петнадесети изборен район – Плевенски
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Ивайло Ангелов Московски
2Владислав Тошков Николов
3Пламен Тачев Петров
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Васил Миланов Антонов
2Стефан Иванов Бурджев
3Чавдар Йорданов Велинов
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Красимир Дончев Каракачанов
Движение за права и свободи – ДПС
1Велислава Иванова Кръстева
ВОЛЯ
1Полина Цветославова Цанкова-Христова
Шестнадесети изборен район – Пловдив
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Бойко Методиев Борисов
2Спас Георгиев Гърневски
3Менда Кирилова Стоянова
4Вежди Летиф Рашидов
5Атанас Иванов Ташков
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Иво Ангелов Христов
2Георги Йорданов Йорданов
3Теодора Атанасова Халачева
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Славчо Стоев Атанасов
2Александър Маиров Сиди
ВОЛЯ
1Нина Пейчева Миткова
Седемнадесети изборен район – Пловдивски
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Константин Веселинов Попов
2Запрян Василев Янков
3Младен Николов Шишков
4Христо Грудев Грудев
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Георги Ченков Търновалийски
2Манол Трифонов Генов
3Димитър Величков Георгиев
4Веска Маринова Ненчева
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Борис Янков Ячев
Движение за права и свободи – ДПС
1Джевдет Ибрям Чакъров
ВОЛЯ
1Дора Стоянова Христова
Осемнадесети изборен район – Разградски
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Десислава Вълчева Атанасова
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Денчо Стоянов Бояджиев
Движение за права и свободи – ДПС
1Ахмед Реджебов Ахмедов
2Ихсан Халил Хаккъ
Деветнадесети изборен район – Русенски
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Пламен Дулчев Нунев
2Светлана Ангелова Найденова
3Андриан Иванов Райков
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Крум Костадинов Зарков
2Георги Георгиев Стоилов
3Пенчо Пламенов Милков
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Искрен Василев Веселинов
Движение за права и свободи – ДПС
1Бюрхан Илиязов Абазов
Двадесети изборен район – Силистренски
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Владислав Иванов Горанов
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Стоян Михайлов Мирчев
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Александър Николаев Сабанов
Движение за права и свободи – ДПС
1Рамадан Байрам Аталай
Двадесет и първи изборен район – Сливенски
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Десислава Жекова Танева
2Галя Енева Захариева
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Таско Михайлов Ерменков
2Кольо Йорданов Милев
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Петър Христов Петров
ВОЛЯ
1Гергана Желязкова Стефанова
Двадесет и втори изборен район – Смолянски
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Даниела Анастасова Дариткова – Проданова
2Недялко Живков Славов
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Дора Илиева Янкова
Движение за права и свободи – ДПС
1Хайри Реджебов Садъков
Двадесет и трети изборен район – София
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Томислав Пейков Дончев
2Димитър Борисов Главчев
3Александър Руменов Ненков
4Милена Цветанова Дамянова
5Данаил Димитров Кирилов
6Теодора Радкова Георгиева
7Валентин Алексиев Николов
8Александър Койчев Иванов
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Жельо Иванов Бойчев
2Христо Танчев Проданов
3Георги Георгиев Михайлов
4Румен Василев Гечев
5Ирена Тодорова Анастасова
6Румен Николов Георгиев
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Валери Симеонов Симеонов
ВОЛЯ
1Албена Владимирова Найденова
Двадесет и четвърти изборен район – София
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Владислав Иванов Горанов
2Борислав Иванов Борисов
3Георги Евдокиев Марков
4Джема Маринова Грозданова
5Тома Любомиров Биков
6Валентин Иванов Радев
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Стефан Ламбов Данаилов
2Георги Страхилов Свиленски
3Димитър Иванов Данчев
4Нона Кръстева Йотова
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Юлиан Кръстев Ангелов
ВОЛЯ
1Пламен Трифонов Христов
Двадесет и пети изборен район – София
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Бойко Методиев Борисов
2Христо Георгиев Гаджев
3Теменужка Петрова Петкова
4Станислав Стоянов Иванов
5Лъчезар Богомилов Иванов
6Антон Динев Тодоров
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Корнелия Петрова Нинова
2Николай Иванов Цонков
3Михаил Ивайлов Христов
4Антон Константинов Кутев
5Петър Бойков Витанов
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Десислав Славов Чуколов
2Георги Колев Колев
ВОЛЯ
1Веселин Найденов Марешки
Двадесет и шести изборен район – Софийски
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Николина Панайотова Ангелкова
2Валентин Мирчов Милушев
3Васил Цветков Цветков
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Иван Ивайлов Ченчев
2Радослав Любчов Стойчев
3Лало Георгиев Кирилов
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Явор Божилов Нотев
ВОЛЯ
1Албена Владимирова Найденова
Двадесет и седми изборен район – Старозагорски
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Емил Маринов Христов
2Борис Петков Кърчев
3Маноил Минчев Манев
4Радостин Радославов Танев
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Драгомир Велков Стойнев
2Донка Димова Симеонова
3Георги Янчев Гьоков
4Спас Янев Панчев
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Маргарита Николаева Николова
Движение за права и свободи – ДПС
1Халил Реджепов Летифов
ВОЛЯ
1Кръстина Николова Таскова
Двадесет и осми изборен район – Търговищки
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Теменужка Петрова Петкова
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Светла Маринова Бъчварова-Пиралкова
Движение за права и свободи – ДПС
1Мустафа Сали Карадайъ
2Имрен Исметова Мехмедова
Двадесет и девети изборен район – Хасковски
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Делян Александров Добрев
2Станислав Насков Дечев
3Евгения Даниелова Ангелова
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Елена Николова Йончева
2Никола Илиев Динков
3Виолета Русева Желева
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Павел Димитров Шопов
Движение за права и свободи – ДПС
1Йордан Кирилов Цонев
Тридесети изборен район – Шуменски
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Румен Петров Генов
2Димитър Крумов Александров
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Иван Валентинов Иванов
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Емил Димитров Симеонов
Движение за права и свободи – ДПС
1Нигяр Сахлим Джафер
2Хамид Бари Хамид
Тридесет и първи изборен район – Ямболски
№ по редИме, презиме и фамилия
ПП ГЕРБ
1Юлиян Михайлов Папашимов
БСП за БЪЛГАРИЯ
1Кристиан Иванов Вигенин
2Николай Димитров Пенев
ОБЕДИНЕНИ ПАТРИОТИ – НФСБ, АТАКА и ВМРО
1Волен Николов Сидеров
- реклама -