Царево ще има рибна борса и оборудвано хале за ремонт на лодки

Царево ще има рибна борса и оборудвано хале за ремонт на лодки

Царево ще има рибна борса, след като модернизират старото пристанище „Мичурин“. Таксите няма да се вдигат, обещават общинските власти.

Местните рибари, и жители с нетърпение очакват това да се случи. Освен рибна борса, ще има още оборудвано хале за ремонт на лодките, хале за ледогенератори, паркинг, нови настилки, бензиноколонка и техника.

Кметът на Царево Марин Киров и неговият заместник Денис Диханов, бяха на обход на строителните обекти в общината и посетиха порта.

“Работи се активно, вижда се сериозен напредък по модернизацията на съществуващото вече рибарско пристанище. Не предвиждаме увеличаване на таксите и тежестта към рибарите във връзка с новото съоръжение” заяви кметът пред местни медии.

По думите му строителните работи са само част от дейностите по модернизацията на рибарското пристанище.

Още от деня:

Кой колко депутати ще има в 52-рото Народно събрание: ЦИК обяви разпределението на мандатите (Видео) – Flashnews

Заради казуса „Манол Пейков“ Мирчев не вдига телефона на Атанасов, вече искал своя депутатска група – Flashnews

Собствениците на 201 язовира ще могат да извършват ремонт и дейности по поддръжката им – Flashnews

Съдия Владислава Цариградска: Анализ сочи, че има издадени 251 разрешения за прилагане на СРС-та за магистрати – Flashnews

Безплатни асансьори при санирането: Държавата поема ремонта на опасните съоръжения в блоковете – Flashnews

Сметната палата: Няма препоръки за банкови плащания за СИК – сезирахме НАП за нарушения за 1,3 млн. лева – Flashnews

Няма регистрирани случаи на антракс при хора у нас, властите засилват контрола – Flashnews

300 млн. евро годишно се изплащат у нас за болнични, свързани със стрес и прегаряне – Flashnews

 

- реклама -