Тотнъм - Интер

Тотнъм запази надежда с измъчено 1:0 над Интер

Тотнъм победи Интер с 1:0 и запази надежда да продължи на елиминациите в Шампионската лига. Единственият гол на „Уембли“ вкара резервата Кристиан Ериксен в 80-а минута. Той преодоля хладнокръвно Ханданович след хубав пробив на Муса Сисоко.

Италианският гранд имаше своите шансове, но Лорис спаси удари на Перишич. Лондончани пък удариха греда чрез Хари Уинкс.

Тотнъм гостува на Барселона в последния си мач

Така шпорите се изравниха с нерадзурите по точки. И двата тима имат по 7, но английският тим има по-добър баланс в директните мачове. В последните срещи Интер приема ПСВ, а Тотнъм гостува на Барселона.

Барса спечели с 2:1, ПСВ удари четири греди

Каталунците излъгаха холандския тим с 2:1 без да блестят особено. С трите точки обаче те печелят групата. ПСВ имаше по-добрите положения, но ги пропусна. Освен това тимът от Айндховен удари цели четири греди.

ПСВ - Барселона
Де Йонг чисти пред Видал

След час игра Меси направи 0:1, а десет минути по-късно Пике покачи на 0:2. Защитникът вкара след хитро изпълнен пряк свободен удар от Меси.

Люк Де Йонг върна едно попадение в 82-а минута за 1:2, но холандците не успяха да изравнят. В добавеното време Думфрис претендираше за дузпа след намеса на Ланлге, но такава не бе отсъдена.