Тотнъм - Лудогорец

Тотнъм пак се разходи за победа над Лудогорец

Тотнъм записа втора лесна победа над Лудогорец в групите на Лига Европа. След разходката в Разград, сега шпорите направиха лека тренировка за 4:0. Превъзходството на лондончани беше толкова сериозно, че мениджърът Жозе Моуриньо дори пусна в игра двама дебютанти в края.

„Това беше най-лесният мач на Тотнъм, който съм виждал“, коментира клубната легенда Глен Ходъл. И думите му са напълно оправдани. Лудогорец в нито един момент не затрудни своя съперник. Зелените нямаха нито един удар и стигнаха само до един корнер. И съвсем логично записаха четвърта поредна загуба в групите. А ако англичаните играеха малко по-сериозно можеше да вкарат още много.

Винисуис откри в 16-ата минута, а в 34-ата спокойно направи 2:0. Шпорите изпуснаха още няколко положения и резултатът остана такъв 0 на почивката.

В 63-ата минута Хари Уинкс вкара по много красив начин за 3:0. Той получи топката след тъч, и от 45 метра я прати под гредата за 3:0. Десет минути по-късно Лукас Моура оформи крайното 4:0.