Тасков

Тасков ще свири ЦСКА-София – Черно море

Съдийската комисия към БФС определи Таско Тасков за рефер на двубоя между ЦСКА-София и Черно море. Сблъсъкът на “Армията” е тази неделя, от 19:00 часа. Ден по-рано, отново в София, само че на “Герена”, Владимир Вълков ще бъде арбитър на Левски – Пирин (Благоевград).

Ето и всички съдийски назначения за седмия кръг в Първа професионална лига:

16 септември, петък, 19:00 часа

Монтана – Нефтохимик
Главен съдия: Тихомир Асенов Алексов
Асистенти: Георги Пламенов Тодоров и Юлиян Тошков Тодоров
4-ти съдия: Веселин Мишев Добриянов
Допълнителни асистенти: Стефан Апостолов Апостолов и Вихрен Веселинов Манев
Съдийски наблюдател: Веселин Богданов Йорданов

16 септември, петък, 21:15 часа

Локомотив (Пловдив) – Верея
Главен съдия: Валентин Станчев Железов
Асистенти: Николай Тодоров Христов и Румен Емилов Иванов
4-ти съдия: Станимир Илков Илков
Допълнителни асистенти: Георги Димитров Давидов и Георги Милков Гинчев
Съдийски наблюдател: Антон Генов

17 септември, събота, 17:00 часа

Ботев (Пловдив) – Локомотив (Горна Оряховица)
Главен съдия: Петър Стефанов Доровски
Асистенти: Мартин Руменов Ангелов и Георги Петров Георгиев
4-ти съдия: Петър Николов Джугански
Допълнителни асистенти: Станислав Георгиев Тодоров и Драгомир Димитров Драганов
Съдийски наблюдател: Кольо Димитров Данев

17 септември, събота, 19:00 часа

Левски – Пирин (Благоевград)
Главен съдия: Владимир Вълков Вълков
Асистенти: Тони Бонев Пандарски и Йордан Петров Петров
4-ти съдия: Георги Людмилов Калудов
Допълнителни асистенти:Ивайло Иванов Стоянов и Ангел Детелинов Баялцалиев
Съдийски наблюдател: Кирил Манолов Лозанов

17 септември, събота, 21:15 часа

Лудогорец – Славия
Главен съдия: Николай Йорданов Колев
Асистенти: Иво Николаев Колев и Илиян Петров Капарашев
4-ти съдия: Пламен Хинков Хинков
Допълнителни асистенти: Станислав Тошев Ставров и Волен Валентинов Чинков
Съдийски наблюдател: Мартин Живков Богдев

18 септември, неделя, 19:00 часа

ЦСКА-София – Черно море
Главен съдия: Таско Цанчев Тасков
Асистенти: Георги Спасов Славов и Георги Йорданов Дойнов
4-ти съдия: Милен Дончев Арабаджиев
Допълнителни асистенти: Ангел Любенов Ангелов и Вангел Борисов Вангелов
Съдийски наблюдател: Костадин Ангелов Гергинов

18 септември, неделя, 21:15 часа

Берое – Дунав
Главен съдия: Георги Николов Кабаков
Асистенти: Мартин Веселинов Маргаритов и Мартин Емилов Венев
4-ти съдия: Дениз Пиринов Соколов
Допълнителни асистенти: Никола Антонов Попов и Радослав Петров Гидженов
Съдийски наблюдател: Георги Крумов Виделов

- реклама -