Севиля и Атлетико направиха 1:1 – ВИДЕО

Севиля и Атлетико Мадрид направиха 1:1 в сблъсъка на върха в Испания. Така те дадоха шанс на Барселона да увеличи аванса си. Двата тима са съответно трети и втори в класирането. И на четвъртия Реал Мадрид – да ги застигне.

Домакините играха по-нападателно и създадоха доста положения. Те обаче стигнаха до гол чак в 37-а минута. Тогава Даниел Каришо изведе Бен Йедер и той се разписа за 1:0. Това бе девети гол за него през сезона. В последните три случая, в които той се разписа, андалусийците неизменно правят 1:1.

Севиля - Атлетико
Хесус Навас опитва да спре Гризман
Антоан Гризман вкарва за 1:1 в Севиля

Радостта на домакините обаче бе кратка. В самия край на първото полувреме Антоан Гризман изравни. Французинът се разписа по великолепен начин от пряк свободен удар. И за него това бе девети гол през сезона.

През втората част и двата тима имаха положения, но не ги вкараха. Така домакините записаха четвърто равенство в последните пет кръга. За Атлетико ремито сложи край на серията от три победи в Примера.