Сампдория - Интер
Снимка: twitter.com/inter_en

Сампдория спря Интер след 2:2 – ВИДЕО

Шампионът на Италия Интер допусна първа грешна стъпка през сезона. Нерадзурите направиха 2:2 във визитата си на Сампдория, въпреки че два пъти повеждаха. Головете са първи за генуезците през това първенство.

Федерико Димарко откри за гостите в 18-ата минута с великолепно изпълнен пряк свободен удар. Майя Йошида обаче изравни за Сампдория след половин час игра. Интер поведе с 2:1 след великолепна контраатака в края на първата част. Автор на гола стана Лаутаро Мартинес.

Само две минути след паузата обаче генуезците отново изравниха. Този път се разписа Томазо Ауджело. Домакините продължават да нямат победа през сезона, но с втората си точка минаха пред Ювентус. Вчера Юве падна от Наполи и продължава да има само точка от старта. Наполи пък е лидер със трите си победи.