Ювентус - Кротоне, Кристиано Роналдо

Роналдо вкара два гола на последния – ВИДЕО

Ювентус записа лесна победа над Кротоне с 3:0 в среща от 23-и кръг на Серия А. Два гола на стадион „Алианц“ в Торино вкара Кристиано Роналдо. Португалецът имаше няколко много добри шанса и за хеттрик, но не успя да го реализира.

Голямата звезда на Юве откри в 38-ата минута, а малко по-късно се разписа още веднъж. Уестън Маккени направи 3:0 в 66-ата минута. Това беше пето попадение за него през сезона.

Ювентус заема трето място в класирането с актив от 45 точки, а Кротоне е на дъното с 12 точки. Лидер е Интер с 53 точки.

Роналдо вече има попадения срещу всички отбори в италианското първенство този сезон. Кротоне стана отбор номер 78, който е получил гол от Роналдо. Португалецът оглави класирането при реализаторите в Серия А с 18 гола. С един по-малко от Ромелу Лукаку от Интер.

Във всички турнири този сезон португалецът вече има 25 попадения. Той вече има и 70 гола за Юве. Повече попадения от него в периода, в който той е в Торино, имат само Меси и Роберт Левандовски.