Рома - Торино

Рома с нова загуба в Серия А, не успя да победи Торино

Рома загуби с 1:3 гостуването си на Торино от шестия кръг на Серия А. Така „вълците“ остават без победа като гост от началото на сезона във всички турнири. Поражението е второ поредно навън след неуспеха срещу Фиорентина преди седмица.

Резултатът беше открит от Андреа Белоти в 8-ата минута след центриране на Джоел Оби.

След почивката защитникът на Рома Бруно Перес извърши нарушение в наказателното поле и Яго Фалке превърна в гол отсъдената дузпа в 53-ата минута.

Torino vs Roma

Само две минути по-късно Рома също получи правото да изпълни 11-метров наказателен удар. Влезлият на почивката Франческо Тоти върна надеждите на гостите, след като беше точен от бялата точка.

Тяхната радост обаче бе твърде кратка, защото в 65-ата Торино вкара трети гол, след като Белоти подаде на Фалке и той реализира втория си гол в мача.

След 6 изизграни мача Рома заема 5-та позиция в класирането с 10 т., докато Торино е 11-и с 8.