ЦСКА-София, Асен Дончев
Снимка: cska.bg

Резерва измъкна ЦСКА-София срещу Черно море

ЦСКА-София взе втора победа от началото на сезона след 1:0 над Черно море. Успехът дойде с късен гол на резерва. Разписа се Асен Дончев в 78-ата минута. С победата червените събраха седем точки и се изравниха на върха с шампиона Лудогорец.

Черно море пък записа първа загуба след две поредни победи. Освен това попадението е първо, допуснато от тима на Илиан Илиев през сезона. Черно море е трети в класирането с шест точки.

Сектор Г на стадион „Българска Армия“ остана празен. Феновете пък вдигнаха протестни трансперанти.

ЦСКА-София започна по-добре и доминираше през първото полувреме. Хубавите положения за гол обаче дойдоха след статични положения.

След почивката тимът на Саша Илич имаше повече проблеми. Треньорът опита да промени нещата, но без особено добър резултат. Все пак пуснатият като резерва Асен Дончев се разписа за 1:0. Попадението на 20-годишният Дончев дойде след корнер. Това беше и един от двата точни удара за червените.