Реал Мадрид - Бетис

Реал пак сбърка – този път срещу Бетис – ВИДЕО

Реал Мадрид допусна втора поредна грешна стъпка в борбата за титлата в Ла Лига. Шампионът записа 0:0 с Бетис в двубой от 32-и кръг.

Реал Мадрид владееше инициативата в мача, но не успя да оползотвори положенията си. Най-близо до гола беше Родгриго, който удари греда в 56-ата минута удар. Ударът му обаче по-скоро неточно центриране, отколкото целенасочен шут. 10 минути по-късно се откри възможност и пред Лука Модрич, но вратарят Клаудио Браво спаси.

За Кралския клуб имаше все пак и добра новина – завръщането на Еден Азар. Белгиецът се появи на терена в 77-ата минута за първия си мач от месец и половина.

Белия балет остава зад лидера Атлетико Мадрид. Кралския клуб има 71 точки, Дюшекчиите са със 73 и мач по-малко. Барселона има 68 точки и два мача по-малко от Реал.