Реал Мадрид обърна Ювентус с 3:1 в Мериленд – ВИДЕО

Реал Мадрид победи Ювентус с 3:1 в пореден мач от турнира Интернешънъл Чемпиънс Къп. Пред повече от 71 000 зрители на стадион „ФедЕкс Фийлд“ в Мериленд, белите направиха пълен обрат срещу италианския шампион. Заради загубата Юве пропусна шанса си да спечели надпреварата. Това щеше да се случи при успех на бианконерите в редовното време. Досега те спечелиха с 2:0 срещу Байерн и надиграха Бенфика след изпълнение на дузпи.

Италианският шампион поведе още в 12-ата минута. Тогава Дани Карвахал отклони топката при центриране на Жоао Кансело и тя попадна в собствената му врата. Реал изравни в 39-ата минута. Гарет Бейл се разписа с великолепен удар от границата на наказателното поле.

Реал - Ювентус
Гарет Бейл блъска Меди Бенатия
Два гола на Марко Асенсио за 3:1 в полза на Реал

Асенсио, Васкес и Винисиус влязоха след почивката и внесоха още повече непредвидимост в действията на Реал. Кралския клуб поведе с 2:1 веднага след паузата с гол на Марко Асенсио. Само девет минути по-късно той се разписа отново за 3:1. После резервният вратар на испанския тим – 19-годишният украински талант Андрий Лунин, направи две великолепни спасявания, за да запази аванс.

Цял мач за Реал изиграха 21-годишният ляв бек Серхио Регуйлон, както и уругвайският вътрешен халф Федерико Валверде.

90 минути за Ювентус записаха Де Шилио, Алекс Сандро, Бернардески, Маркизио и Кансело. Титуляри бяха още Бенатия, Киелини, Пянич, Кедира и Фавили, а Емре Джан остана на пейката.

Жоао Кансело минава между Дани Себайос и Дани Карвахал (вдясно)