ПСЖ разби Реал Мадрид, Милан победи с дузпи Байерн Мюнхен

Отборът на Пари Сен Жермен победи Реал Мадрид с 3:1 в приятелска среща от турнира International Champions Cup. Мачът се изгра в Кълъмбъс, Охайо.

Френският тим откри резултата още във втората минута чрез Джонатан Иконе, а в последствие десният бек Томас Муние вкара още две попадения за парижани. Възпитаниците на Зинедин Зидан успяха да върнат един гол точно преди почивката, след като Марсело реализира дузпа.

Милан отмъкна победата на Байерн с дузпи

В Чикаго отборите на Милан и Байерн Мюнхен направиха зрелищно равенство 3:3 в редовното време, като „росонерите“ се наложиха след изпълнение на дузпи.

Италианският тим поведе в 22-та минута чрез Мбайе Нианг. Седем минути по-късно Франк Рибери изравни, а малко след това Давид Алаба даде преднина на баварците.

След почивката тимът на Винченцо Монтела отново успя да излезе напред, благодарение на голове на Бертолачи и Кучка, а Рибери донесе равенството на Байерн точно преди последния съдийски сигнал, реализирайки дузпа.

По този начин се стигна до изпълнение на дузпи, където играчите на Милан бяха по-точни и спечелиха с 5:3.