Вутов квалификация

Още един футболист отпадна за квалификацията с Армения

Още един футболист отпадна от групата на младежкия национален отбор до 21 г. за европейската квалификация с Армения на 6 септември. След като Цветелин Чунчуков, Мики Орачев и Георги Минчев се контузиха, сега още един офанзивен футболист няма да влезе в сметките на треньора Антони Здравков. Това е полузащитникът на италианския Лече Антонио Вутов, който е със счупена костица на стъпалото.

Тимът ни е четвърти в група 5

България заема четвърто място във временното класиране на група 5 с актив от 11 точки. Пред националите ни са Уелс с 12 точки, Румъния с 13 и Дания с 16. Победителят в групата се класира за финалния турнир в Полша от 16 до 30 юни догодина. Най-добрите 4 втори отбори от 9-те квалификационни групи се класират за баражи за още 2 места във финалния турнир.