Дюкенс Назон ЦСКА-София
Снимка: cska.bg

Назон вкара два гола, ЦСКА-София би ЦСКА 1948

Дюкенс Назон отбеляза и двата гола за ЦСКА-София при 2:0 над ЦСКА 1948. С успеха червените събраха 15 точки и се изкачиха на четвърто място в класирането. ЦСКА 1948 остава седми с 13 точки.

Победата е втора поред за тима на Нестор ел Маестро и трета в последните четири мача. Домакините доминираха изцяло и направиха най-силния си двубой от старта на сезона. През първото полувреме Даниел Наумов спаси удари на Линдсет и Хайнц.

След почивката Наумов отново спря Хайнц. Четвърт час преди края грешка в защитата на гостите позволи на Хайнц да овладее топката в наказателното поле и от аутлинията да върна към Назон, който не сгреши на празна врата – 1:0 за ЦСКА-София.

Назон се разписа за втори път в 81-а минута. Хаитянинът се възползва от грешка на Емил Виячки, напредна сам срещу Наумов и вкара за 2:0. Той вече има пет гола през сезона, всичките в последните четири мача.

По-рано днес Локомотив Пловдив победи с 1:0 Етър и се върна на върха на класирането. Единственото попадение вкара Евандро в добавеното време на първата част. Етър игра близо час с човек по-малко заради червен картон на Мариян Иванов. Успехът е осми пореден за Локомотив. Железничарите имат 25 точки от 9 кръга – две повече от втория Черно море.