Наполи обърна Дженоа в дъжда – ВИДЕО

Наполи обърна Дженоа с 2:1 под проливния дъжд на „Луиджи Ферарис“. Южняците получиха първия гол, но вкараха на два пъти след паузата.

Лоренцо Инсинье уцели още греда в началото. После Кристиан Куаме изведе домакините напред в 20-ата минута с хубав удар с глава. Раду имаше няколко добри намеси и благодарение на вратаря си Дженоа задържа аванса си.

Наполи обръща след прекъсването заради дъжда

Второто полувреме започна с мини потоп и мачът бе спрян за около 15 минути. Неаполитанците изравниха чрез резервата Фабиан Руис в 62-а минута. Те доминираха до края и отправиха общо 23 удара към вратата на Раду. А в 86-ата Давиде Бираши си вкара автогол за 1:2.