Полша - България, младежкият тим
Снимка: facebook.com/BulgarianNationalTeam

Младежкият тим стигна само до реми в Полша

Младежкият национален отбор пропусна отлична възможност да направи крачка към участие на европейските финали. Тимът на Александър Димитров завърши 1:1 в гостуването си на Полша. Ремито свежда до минимум шансовете за класиране на българите.

Нашите откриха в края на първото полувреме чрез Здравко Димитров. Поляците изравниха през второто полувреме чрез Бартош Бида.

Младежкият тим има 15 точки и е на трето място в групата си. Полша е на второ място със 17 точки. Недостижим лидер е тимът на Русия, който вече се класира за финалите. До края на квалификациите има още един кръг. В него българите приемат Естония. Поляците пък са домакин на последния Латвия. Мачовете са в събота. Нашите ще имат шанс, ако Латвия спре поляците, което изглежда малко вероятно.