Раде Крунич, Милан

Милан е по петите на Интер след 2:0 във Верона

Милан се доближи на три точки от градския съперник Интер след победа при гостуването си във Верона. Росонерите спечелиха с 2:0 срещата от 26-я кръг на италианската Серия А.

Раде Крунич откри в 27-та минута след отлично изпълнен пряк свободен удар. В началото на втората част Диого Дало сложи край на интригата. При това тимът на Стефано Пиоли беше без осем титуляри. Аут са Ибрахимович, Чалханоглу, Манджукич, Бенасер, Малдини, Ребич, Ернандес и Тонало, като последните трима отпаднаха вчера. Тонали обаче беше на резервната скамейка като зрител.

Росонерите са на успех от първия в таблицата Интер, който утре приема Аталанта. Верона е осми с 38 пункта. В следващите си мачове Милан приема Наполи, а Верона гостува на Сасуоло.

Останалите два мача от неделния следобед в Серия А завършиха при зрелищни резултати. Кротоне надви Торино с 4:2, а Фиорентина и Парма направиха 3:3 във Флоренция.