Верона - Милан

Милан спечели с 1:0 във Верона – ВИДЕО

Милан постигна втори успех от началото на сезона в Серия А. Росонерите победиха Верона като гост с 1:0 в мач от третия кръг на първенството.

Домакините от Верона останаха с човек по-малко още в 21-та минута. Тогава дебютантът Мариуш Степински получи червен картон. Гостите имаха няколко положения, включително удар в гредата, но не стигнаха до гол преди почивката.

Домакините също удариха греда в началото на второто полувреме. В 68-та минута Кшищоф Пьонтек все пак даде преднина на росонерите с точно изпълнение от дузпа. В края на мача червен картон получи и Давиде Калабрия от състава на гостите.

С този успех Милан изпревари Верона в класирането. Росонерите събраха шест точки и са на шесто място. Верона заема 10-та позиция в подреждането с актив от 4 точки.

Рома взе първа победа

В друг мач от миналата вечер Рома победи Сасуоло с 4:2 у дома за първия си успех през сезона.