Килиан Мбапе ПСЖ
Снимка: twitter.com/PSG_Inside

Килиан Мбапе се завърна с гол за ПСЖ

Килиан Мбапе се завърна с гол за ПСЖ, но отборът му завърши 1:1 като гост на Тулуза в мач от 2-ия кръг на Лига 1. Нападателят, който едва от няколко дни поднови тренировки с основната група, влезе като резерва през втората част и се разписа от дузпа в 62-ата минута. Попадението е под номер 165 за него в първенството.

Килиан Мбапе има спор с ръководството на ПСЖ за договора си. Контрактът му изтича в края на сезона и той не иска да го поднови. Той не беше играл за тима от 21 юли насам.

Тулуза успя да изравни три минути преди изтичането на редовното време също от наказателен удар. Нарушението извърши Ашраф Хакими, а Закария Абухлал преодоля Донарума за крайното 1:1.

За ПСЖ това е второ поредно равенство. Преди седмица шампионът завърши 0:0 в домакинството си на Лориен.