Манчестър Юнайтед - Уулвс

Манчестър Юнайтед продължава напред за ФА Къп

Манчестър Юнайтед се класира за четвъртия кръг на ФА Къп след успех с 1:0 над Уулвърхепмтън. Голът бе вкаран от Хуан Мата в 67-ата минута. В миналия си мач за клуба Мата записа две асистенции. Той бе и в основата на доста добри атаки за тима на Оле Гунар Солскяер.

Гол на Уулвс още в началото бе отменен заради игра с ръка на Педро Нето. Червените дяволи обаче играха по-силно и заслужено продължават напред. Следващият съперник на Манчестър Юнайтед ще е Уотфорд или Транмиър. Мачът между съперниците вчера бе отложен заради порой.

В първия мач срещу Уулвс на „Молиню“ Юнайтед нямаше точен удар. Сега обаче бе съвсем различно. Вратарят на гостите Руди извади опасни шутове на Мата и Джеймс.

Единственият проблем за Солскяер може да се окаже контузията на Рашфорд. Нападателят напусна с травма в гърба и тепърва ще се преценява състоянието му. Следващият двубой на червените дяволи е в неделя – дербито с Ливърпул.