Лудогорец - ЦСКА 1948
Снимка: ludogorets.com

Лудогорец отнесе ЦСКА 1948 с 3:0 – ВИДЕО

Лудогорец взе втора поредна победа в efbet Лига. Зелените отнесоха с 3:0 ЦСКА 1948. Така те събраха шест точки и поведоха в класирането, изпреварвайки Ботев Враца. По-рано в кръга Ботев победи Левски с 2:0 във Враца.

Бернард Текпетей откри резултата в продължението на първото полувреме след удар с глава. Второто попадение беше дело на новото попълнение Дорин Ротариу. Това е първи гол за шампионите за привлечения от Астана румънски национал. Елвис Ману фиксира крайното 3:0 в 73-ата минута.

Лудогорец имаше тотално превъзходство през целия мач и можеше да постигне далеч по-изразителен успех. Загубата е втора поред за ЦСКА 1948 през сезона. В първия кръг тимът падна с 2:4 от ЦСКА-София. Така червените паднаха на последното място в класирането с 0 точки и голова разлика 2:7.