Фулъм - Ливърпул
Снимка: twitter.com/LFC

Фулъм изпусна да бие Ливърпул на старта

Фулъм изпусна да бие Ливърпул при завръщането си във Висшата лига. Столичани повеждаха на два пъти, но червените изравняваха за 2:2. Любопитно е, че последната победа на котиджърс във Висшата лига в Лондон беше именно срещу червените – на 7 март 2021 г.

Александър Митрович вкара и двата гола за Фулъм – в 32-ата минута с глава и в 72-ата от дузпа. За Ливърпул герой беше новото попълнение Дарвин Нунес. Той влезе като резерва и изравни в 64-ата минута. После асистира на Мохамед Салах за 2:2 в 80-ата.

В петата минута на добавеното време капитанът Джордън Хендерсън можеше да спечели мача за Ливърпул. Халфът обаче нацели гредата. През първото полувреме и Луис Диас уцели греда. Освен това негов гол при 0:0 беше отменен заради засада.