Ливърпул отнесе Борнемут и се върна на върха

Ливърпул - Борнемут

Ливърпул разгроми Борнемут с 3:0 на „Анфийлд“ и се върна на върха в класирането в Премиършип. Манчестър Сити обаче ще е отново първи, ако се справи с Челси.

Мърсисайдският тим поведе в резултата с гол на Садио Мане в 24-ата минута. Жоржиньо Вайналдум с техничен прехвърлящ удар удвои преимуществото на червените 10 минути по-късно.

Ливърпул спечели след две равенства

Гостите се предадоха и очаквано получиха трети гол в 48-ата минута. Автор на попадението бе Мохамед Салах. Така тимът на Юрген Клоп се върна към победите след двете поредни равенства.

Манчестър Юнайтед записа 11-а победа в 10 мача

Манчестър Юнайтед срази Фулъм с 3:0 на „Крейвън Котидж“ в Лондон и продължава отличната си серия с Оле Гунар Солскяер. Това е десета победа в 11 мача от всички турнири.

Пол Погба откри резултата в 14-ата минута, а Антонио Марсиал удвои преднината в 23-ата. Отново Погба се разписа от дузпа в 65-ата минута за 3:0.