Левски ще играе срещу по-лесен съперник в третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите. Това, разбира се, ще се случи, ако елиминира ПАОК във втория квалификационен кръг. Мачовете срещу гръцкия тим са в четвъртък и след следващия четвъртък.
Ако сините направят неочакваното и се справят с ПАОК, те ще се изправят срещу победителя от двойката Велес (Босна и Херцеговина)/Хамрун Спартанс (Малта).
Двубоите от третия квалификационен кръг на Лигата на конференциите са на 4 и 11 август.
Левски или ПАОК ще е домакин в първата среща и гост в реванша.
Ботев Пловдив пък може да се изправи срещу победителят от двойката Кизилжар/Осиек. Това ще се случи, ако жълто-черните отстранят Апоел Никозия във втория. Ботев ще е домакин в евентуалния първи мач на 4 август.
Казахтанският Кизилжар е един от бившите отбори на Стойчо Младенов. Осиек пък игра на два пъти срещу ЦСКА-София в последните три години. И през 2019 и през 2021 г., червените отстраниха хърватския тим.